رئیس جمهور رژیم اسلامی حسن روحانی: جنگ با کشور اسلامی مادر تمام جنگها خواهد بود

رئیس جمهور رژیم حسن روحانی: جنگ با رژیم اسلامی مادر تمام جنگها خواهد بود

سخنرانی حسن روحانی امروز روز سه شنبه 6 اوت 2019 مستقیما” از رسانه های گروهی رژیم پخش شد، او گفته است جنگ با ایران مادر تمام جنگها خواهد بود. علت این سخنرانی آقای روحانی و اولتیماتم او در باره جنگ مشخص نیست. رژیم احساس کرده است که ممکن است در خلیج فارس درگیری نظامی بین سپاهیان رژیم و ائتلاف آمریکا در گیرد. سران رژیم هرگاه به نقطه ای برسند که سقوط رژیم را محرز بدنند با آمریکا وارد مذاکره خواهند شد.

آقای روحانی در سخنرانی خود درباره امنیت کشتی رانی در خیلج فارس نیز صحبت کرده است که امنیت خلیج فارس و تنگه هرمز باید توسط نیروی دریائی ایران برقرار شود. صحبت رئیس جمهور ایران هنگامی شنیده میشود که وزیر دفاع بریتانیا دیروز اعلام کرد که کشور بریتانیا برای برقراری امنیت عبور و تردد کشتی های تجاری در خلیج فارس، تنکه هرمز و دریای عمان به ائتلاف آمریکا در خلیج فارس می پیوندد. رژیم بسیار کوشش کرده است که بهر نحوی از برقراری ائتلاف جلوگیری کند، اما اقداماتش به نتیجه ای نرسیده است و رژیم احساس میکند کنترل را از دست داده باشد. تصمیم جدی بریتانیا هنگامی گرفته شد که رهبر رژیم آیت الله خامنه ای، در برایر توقیف ابر نفتکش گریس 1 که برای سوریه نفت از طرف رژیم قاچاق میکرد و در جبل الطارق توقیف شد، فرمان صادر کرد که سرداران دریائی سپاه را مجاب نمود نفتکش استنا ایمپرو را در آبهای بین المللی دریای عمان، به نحوه دزدان دریائی، توقیف و به بندر عباس ببرند.

گزارش سخنرانی رئیس جمهور روهانی در خبرگزاری رویترز منعکس میباشد.
https://uk.reuters.com/article/uk-mideast-iran-rouhani/war-with-iran-is-the-mother-of-all-wars-iran-president-idUKKCN1UW0ME

Comments are closed.